Wypełnij poniższy formularz i zapisz się.

Towarzystwo Strzeleckie powstało dla kolekcjonerów, sportowców, strzelców, myśliwych – wszystkich którzy chcą rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę ze strzelectwem. Wiemy, że czasami ciężko znaleźć faktycznie działającą organizacje gdzie proces przystąpienia i rejestracji nie trwa rok,  a koszt członkostwa nie jest zaporowy. I dlatego właśnie powstało Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie.

Prawo do posiadania broni w Polsce nabywa się po spełnieniu przesłanek które obligują organ administracji do wydania pozwolenia. Jedną z ważnych przesłanek posiadania broni jest przynależność do stowarzyszenia o charakterze kolekcjonerskim. Dlatego warto się zapisać.

Nie ograniczamy wstępu do NTS wymogami osób wprowadzających, długimi stażami członkowskimi, nie wymagamy wykupywania płatnych strzelań za ciężkie pieniądze. Zasady są proste. Wypełniasz deklaracje, wpłacasz jednorazowo wpisowe 100 zł, i składka roczną 100 zł. Pamiętaj że angażując się i świadcząc pracę dla Stowarzyszenia możesz zostać Członkiem Wspierającym i nie płacić żadnych składek. Jesteśmy po to by działać dla strzelectwa i obronności Polski a nie żeby zbijać kabzę opłatami po kilkaset złotych.

Dołącz do nas!

Jeśli posiadasz prawo do posiadania broni sportowej lub kolekcjonerskiej, jesteś strzelcem sportowym lub kolekcjonerem – dołącz do Towarzystwa Strzeleckiego. To nic nie kosztuje, udział i aktywność w kolejnym Stowarzyszeniu może tylko pomóc. Jeśli NIE posiadasz prawa do posiadania broni, tym bardziej dołącz! To pierwszy krok do uzyskania prawa do posiadania broni palnej. Nawet jeśli nie myślisz jeszcze o strzelectwie lub kupnie broni palnej, to warto mieć uprawnienie i zrobić pierwszy krok w kierunku strzelectwa. Zwłaszcza że proces przyznawania pozwolenia trwa kilka miesięcy.

Zapoznaj się z nasza działalnością, spotkaj się z nami na najbliższym spotkaniu członków, przeczytaj Statut Stowarzyszenia (http://www.towarzystwostrzeleckie.org/dokumentacja/) i wypełnij dokładnie poniższą deklaracje członkowską. Skontaktujemy się z Tobą i przeprowadzimy przez proces rejestracji.

Aby zostać członkiem Towarzystwa Strzeleckiego musisz wypełnić deklaracje członkowską znajdującą się w formularzu na stronie oraz dołączyć plik z dowodem wpłaty wpisowego i składek członkowskich na numer rachunku BGŻ S.A. 70 2030 0045 1110 0000 0404 5200 (formularze bez załączonego dowodu wpłaty nie będą procesowane ).  Po wysłaniu otrzymasz potwierdzenie, że otrzymaliśmy twoją deklarację. W ciągu tygodnia otrzymasz informacje o rejestracji na liście członków oraz numer członkowski.

 

Formularz Deklaracji Członkowskiej do Stowarzyszenia:

Zapisz się

Podstawowe Informacje:

Jak możesz pomóc?

Przeciągnij plik tutaj lub kliknij, aby załadować Wybierz plik
Maksymalny rozmiar pliku: 1MB
Prosimy załączyć potwierdzenie opłaty na numer konta: BGŻ S.A. 70 2030 0045 1110 0000 0404 5200 UWAGA! Zgłoszenia bez potwierdzenia wpłaty nie będą rozpatrywane:
A) KOLEKCJONER: 200 zł (100 zł wpisowe + 100 zł roczna składka członkowska)
B) SPORTOWIEC: 300 zł (100 zł wpisowe + 100 zł roczna składka członkowska + 100 zł roczna składka sportowa)
C) FUNKCJONARIUSZ-KOLEKCJONER: 50 zł (0 zł wpisowe + 50 zł roczna składka członkowska)
D) FUNKCJONARIUSZ-SPORTOWIEC: 150 zł (0 zł wpisowe + 50 zł roczna składka członkowska + 100 zł roczna składka sportowa)
E) MYŚLIWY-KOLEKCJONER: 150 zł (50 zł wpisowe + 100 zł roczna składka członkowska)
F) MYŚLIWY-SPORTOWIEC: 250 zł (50 zł wpisowe + 100 zł roczna składka członkowska + 100 składka sportowa)
Sending