Strzelam z broni palnej od 8. roku życia. Strzelectwo jest moją pasją, którą chcę rozwijać przez całe życie. Jestem instruktorką strzelectwa sportowego, prowadzącą strzelanie oraz redaktorką w portalu internetowym poświęconym tematyce historii, bezpieczeństwa oraz wojskowości.
Ukończyłam Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Zawodowo związana jestem z branżą budowlaną oraz IT. Mam duże doświadczenie zawodowe w firmach krajowych oraz zagranicznych, małych i dużych (powyżej 2500 tys. pracowników), prywatnych, a także państwowych.
Swoją karierę zawodową zaczynałam jako pani strażak w Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Członkini Młodzieżowej Rady Gminy w Departamencie Sportu i Rekreacji, więc nieobce są dla mnie również działania prospołeczne.

Jako Przewodnicząca KR, przede wszystkim będę czuwać nad przestrzeganiem Statutu Nadwiślańskiego Towarzystwa Strzeleckiego. Innymi zadaniami, które stawiam sobie jest propagowanie strzelectwa oraz naszego Stowarzyszenia w coraz szerszym gronie strzelców i ludzi, którzy jeszcze nie posmakowali tego sportu. Ważna jest dla mnie również poprawa wizerunku strzelców w Polsce, oraz czynny udział w projekcie „Strzelnica dla Warszawy”, a także innych projektach, które pojawią się w trakcie prac NTS. Oferuję swoje pełne zaangażowanie, wiedzę, chęć nauki i współpracy oraz umiejętności organizacyjne.