Ze strzelectwem związany od 30 lat. Strzelałem konkurencje statyczne i nawet trafiałem w okolice tego, w co celowałem. Późniejszymi czasy przerzuciłem się już tylko na strzelectwo dynamiczne. Obecnie kontuzjowany ale mam nadzieję na szybki powrót na stage.. Członek Zarządu jednego z pierwszych towarzystw strzeleckich, wprowadzających 1999 roku do Polski nowość-strzelectwo praktyczne. Stały współpracownik magazynu STRZAŁ. Członek Zarządu ROMB. Na co dzień realizator dźwięku.

Służyć radą, pomocą, pracą i doświadczeniem w tworzeniu i prowadzeniu NTS. W regionie jest wciąż za mało stowarzyszeń strzeleckich, nastawionych nie na komercję a na skupienie w swoich szeregach prawdziwych pasjonatów broni i strzelectwa. Idea powstania NTS jest zacna i dlatego chcę w miarę moich możliwości działać na jego rzecz.

Kwalifikacje do pracy:

• – Instruktor Strzelectwa Sportowego
  • – Instruktor Strzelectwa Obronnego
  • – Instruktor Strzelań Dynamicznych
  • – Czynny zawodnik strzelań dynamicznych
  • – Uprawnienia Range Officer
  • – Sędzia PZSS

Doświadczenie Zawodowe:

• – Szef wyszkolenia Polskiego Związku Strzelectwa Praktycznego
  • – Cykl programów o broni i technikach strzeleckich w TVN “Mała Armia “
  • – Cykl programów o broni w TVN TURBO “Męski Świat “
  • – Stały współpracownik fachowego miesięcznika o broni “STRZAŁ”