• Mobile

• Web

czlopiur@gmail.com

Od zawsze w rekonstrukcji i kolekcjonerstwie militariów. Organizator  I edycji ligi strzeleckiej dla rekonstruktorów, człowiek parowóz jak się rozpędzi z tematem to o nim nie zapomni i nic go nie powstrzyma. Organizator Stowarzyszenia, bez niego by nie powstało. W weekend kiedy normalni ludzie odpoczywają jego można spotkać zazwyczaj na jakimś wydarzeniu rekonstrukcyjnym lub na strzelnicy otoczonego szpejem. Prowadzi firmę pepeszka.pl zajmującą się udostępnianiem broni palnej dla filmu i rekonstrukcji.

Paweł więcej działa niż pisze. Jego główne obszary działalności to kwestia przepisów prawa dotyczących rekonstruktorów i zbieraczy militariów. Obecna sytuacja jest karygodna a regularne niszczenie zabytkowych artefaktów militarnych w majestacie prawa jest czymś co musimy zmienić

Kwalifikacje do pracy:

• Aktywny działacz w środowisku rekonstruktorów i kolekcjonerów broni i militariów
  • instruktor strzelectwa
  • sędzia sportowy