Podobnie jak decydując się na uczestniczenie w powołaniu do życia ROMBu tak teraz mam nadzieję, że uda nam się zmienić obraz posiadacza broni wśród obywateli. Mam nadzieje że w przyszłości będziemy mieli gdzie trenować i kontynuować nasze pasje. Jednocząc się, współpracując możemy wpłynąć na realizacje marzeń.

Co chcę zrobić dla Stowarzyszenia:
Chcę pracować nad propagowaniem strzelectwa. Moim zdaniem powinniśmy starać się aby pomiędzy posiadaczami broni: sportowcami, kolekcjonerami, rekonstruktorami, myśliwymi było jak najmniej sporów, różnic. Musimy zrozumieć że broń jest naszym wspólnym mianownikiem. Walczmy razem z patologiami z jakimi mamy doczynienia.
Propagujmy wspaniały sport jakim jest strzelectwo. Wspierajmy kolekcjonerów aby mogli przekazac młodszym wspaniałą historię techniki, inowacji, wynalazków. Pomagajmy w rekonstrukcjach abyśmy my i nasze dzieci mogli uczyć się wspaniale przedstawianej historii. Nie pozwalajmy na demonizowanie łowiectwa, starajmy się pokazywać prawdziwy obraz współczesnego łowcy jako człowieka szczególnie wyczulonego na piękno przyrody i jej dobro. Nie zapominamy o kształtowaniu postaw patriotycznych i aspekcie budowy świadomości obywatelskiej. Pamiętajmy że nasza pasja wpływa na wzrost obronności naszego pięknego kraju.

Kwalifikacje do pracy:

  • Na codzień pracownik jednego z największych na świecie producentów sprzętu oraz rozwiązań dla branży IT.
  • Strzelec sportowy,
  • Instruktor strzelectwa sportowego – praktykujący : ) .

Tematy