Stowarzyszenie to ludzie którzy znają się, spotykają, działają i szkolą się razem

• Przywilejem członków NTS jest możliwość udziału w spotkaniach Stowarzyszenia i strzelania z wyjątkowych, rzadkich egzemplarzy broni - w tym z historycznych lub rzadkich egzemplarzy kolekcjonerskich. Postaramy się na każdym spotkaniu zaprezentować coś unikalnego. Zarówno te nowe, dopiero pokazujące się na rynku modele broni, jak też egzemplarze broni które mają swoją długą historię. Postaramy się pokazać wam też piękno sportu strzeleckiego w każdej z konkurencji
  • Członkowie NTS mogą też brać udział w szkoleniach Stowarzyszenia. Szkolenia NTS prowadzone są w sposób niekomercyjny dla członków i sympatyków Stowarzyszenia. Obejmują zarówno szkolenia wprowadzające w świat strzelectwa dla początkujących osób które nie miały styczności z bronią lub daną dyscypliną strzelecką, jak i szkolenia profesjonalne mające na celu utrwalenie konkretnego zakresu lub nawyku. Szkolenia prowadzone są po kosztach przez Instruktorów Strzelectwa będących członkami Stowarzyszenia.

Warto się spotykać!

Poniżej spotkania nasze, naszych partnerów i przyjaciół. Zapraszamy na spotkania organizacyjne / projektowe / szkolenia i treningi oraz zawody. Jeśli jesteś z nami lub dopiero planujesz dołączyć - przyjdź koniecznie na któreś z poniższych wydarzeń.