Projekty i Działania Stowarzyszenia

Stowarzyszenie powstało dla Kolekcjonerów, sportowców, strzelców, myśliwych – wszystkich którzy chcą rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę ze strzelectwem.  Jesteśmy po to by działać dla strzelectwa i obronności Polski. Głównym celem stowarzyszenia mającego charakter kolekcjonerski jest faktyczna praca której efektem będzie:

1. – Przygotowanie bazy technicznej czyli powołanie strzelnic umożliwiających propagowanie strzelectwa i kolekcjonerstwa.
  2. – Wpływanie na proces stanowienia prawa w zakresie broni palnej oraz muzealnictwa militariów, w pełnym porozumieniu i koordynacji z Romb, Fundacją Rozwoju Strzelectwa i innymi stowarzyszeniami
  3. – Konsultowanie i wspieranie członków stowarzyszenia w zakresie kolekcjonerstwa broni i militariów, rekonstrukcji historycznych, strzelectwa praktycznego.

Zauważcie że nie mamy koło Warszawy normalnej strzelnicy długodystansowej powyżej 300m. Brakuje skutecznie działającego stowarzyszenia które będzie walczyć o prawa strzelców – obywateli. Mamy coś ważnego do zrobienia: musimy przygotować odpowiednie strzelnice, zwiększyć dostępność obywateli do broni i szkoleń strzeleckich i zwiększyć poziom wyszkolenia strzeleckiego obywateli. W ten sposób przyczynimy się do zwiększenia potencjału obronnego Polski.

Dlatego właśnie zainicjowaliśmy kilka ważnych projektów

które doprowadzimy do skutecznej realizacji. Wspieramy też projekty organizacji partnerskich takich jak Fundacja Rozwoju Strzelectwa w Polsce i Romb. Poniżej przedstawiamy najważniejsze projekty które prowadzimy i wspieramy:

(powoli. Strona NTS powstała parę dni temu, uzupełnimy to. Projekty są ważne – najważniejsze. To jest cel naszej aktywności i obecności. Stay tuned.)

Nadwiślański Piknik Strzelecki

ZAPRASZAMY na Nadwiślański Piknik Strzelecki Strzelnica w Górze Kalwarii 13 czerwca, od 11:00 do 17:00 WSTĘP BEZPŁATNY DLA WSZYSTKICH W programie liczne atrakcje: dla każdego: tanie strzelanie z AK47 i pistoletów 9 mm: tylko 1 zł za strzał! (duż