Firearms United

Strona internetowa

Firearms United is a fast growing society of gun owners, sport shooters, hunters and gun collectors. Our goal is to fight together for a better future for all of us.

PSKBPiSS

Płońskie Stowarzyszenie Kolekcjonerów Broni Palnej i Strzelectwa Sportowego

Gdzie Strzelać

Gunblog

Strona internetowa

Blog dla wszystkich oddanych sprawie strzelectwa. Piszemy jak jest! Bez polityki, bez cenzury, bez religii i bez ściemy na temat broni palnej w Polsce i Europie. Mamy jedną zasadę: codziennie coś nowego na temat broni, akcesoriów, techniki strzeleckiej, najciekawszych ofert, klubów i wydarzeń.

ROMB

Strona internetowa

Działamy dla lepszej przyszłości Polaków. Walczymy i pomagamy naszym Członkom walczyć z szykanami ze strony Policji. Stoimy po stronie prawa i pracujemy nad zmianą prawa na lepsze. Chcemy przypomnieć wszystkim Polakom że mamy wielowiekowe tradycje w posługiwaniu się bronią (oraz obronności w ogóle), oraz że na jakimś etapie zostały nam one odebrane, by łatwiej było nami manipulować. Działamy dla Wolności. Jeżeli nie zgadzasz się na to, by ktoś Ci ją odbierał, wstąp w nasze szeregi.

maxkowalski

MAX KOWALSKI PHOTOGRAFY

Strona internetowa

Najlepszy fotograf strzelecki i nie tylko…