LICENCJE ZAWODNICZE

Informujemy, że wnioski za licencje zawodnicze na 2019 będą składane za pośrednictwem Portalu.
Logowanie do portalu:

Login : adres email podany podczas rejestracji

Hasło: Nr. PESEL

Wniosek o nadanie licencji zawodniczej :

Po złożeniu wniosku za pośrednictwem portalu, wydrukowany i podpisany wniosek należy dostraczyc do biura osobiscie lub pocztą oraz na adres sport@towarzystwostrzeleckie.org należy przesłać wraz z wnioskiem dowód dokonania opłaty za licencje zawodniczą 50zł

Opłaty dokonujemy na konto klubu podane na stronie w dziale kontakt.

Wniosek o przedłużenie licencji zawodniczej :

Po złożeniu wniosku za pośrednictwem portalu na adres sport@towarzystwostrzeleckie.org należy przesłać prawidłowo wypełniony i podpisany wniosek o przedłużenie licencji zawodniczej wraz z dowodem dokonania opłaty za licencje zawodniczą 50zł oraz dowodem opłaty składek członkowskich na konto klubu podane na stronie w dziale kontakt.

Proszę o przesłanie wypełnionego wniosku i opłaty w jednym mailu i proszę o podpisywanie maili imieniem i nazwiskiem

Hasło należy zmienić po pierwszym zalogowaniu sie do portalu, probelmy z logowaniem proszę zgłaszać na adres sport@towarzystwostrzeleckie.org

Opłaty za wydanie licencji zawodnicy wpłacają za pośrednictwem Klubów.

Bezwzględnie nie należy wnosić opłat zwykłym przelewem na konto PZSS, gdyż takie opłaty nie będą mogły zostać przeksięgowane.

Wzór wypełnionego wniosku o przedłużenie licencji.

Dokumenty do pobrania ze strony PZSS.