• Event Time:
  • Location: Strzelnica Suchodół, Tarczyn

Minął miesiąc od czasu powołania naszego St0warzyszenia. W tym czasie udało się ustalić kluczowe projekty i zadania na 3 kwartał tego roku , podzielić się obowiązkami w gronie zarządu, spotkać z kilkunastoma przedstawicielami władz oraz z partnerami stowarzyszenia. Robimy pierwsze spotkanie członków i sympatyków – zapraszamy tych zapisanych jako założyciele i tych którzy będę chcieli dołączyć. Zapraszamy na strzelnicę myśliwską w Tarczynie, będziemy po lewej stronie tam gdzie stoły i wiata. Same stanowiska strzeleckie każdy opłaca sobie sam. Jest okazja żeby poznać się bliżej, pogadać, pooglądać nasze zabawki i postrzelać. Chcemy:

• podzielić się też z wami informacjami i pomysłami na działalność.
  • usłyszeć czym powinniśmy się zająć jako NTS.
  • porozmawiać z ludźmi którzy chcą zaangazować się w prace stowarzyszenia i zostać Członkami Wspierajacymi.

W programie:

1. dyskusja programowa i omówienie kto może jak pomóc w pracach stowarzyszenia
  2. próba rozsądzenia odwiecznej dyskusji: glock vs xdm
  3. prezentacja farb NEA i jak się uda – malowanie szpeju na żywca.

Do zobaczenia!